Červenec 2012

Je mi fajn

31. července 2012 v 12:29 | Kristýnka |  Diary
Ahoj, tak už je mi fajn :) Včera jsem byla už venku a už druhý den mi bylo líp, ale pořád jsem se cítila taková unavená :/
Včera jsem byla v lesoparku a po dlouhé době jsem si dala malou točenou malinovku. Jednou jsem se napila a začaly tam létat vosy :/ Vůbec jsem nebyla naštvaná :D A pak mi jedna vosa do té sklenky vlezla a začala se v MOJÍ malinovce topit :D Takže jsem to pak akorát vylila, takže jsem z té malinovky měla tak čtvrtku :D Ještě štěstí, že ji mám tak blízko a kdykoliv si na ni můžu dojít :) A v Toulcově Dvoře ji mají také a to mám ještě blíž než do lesoparku a taky mají dobrou a prodávají ji i v lahvích, takže si můžu koupit i domů :)
V poslední dobou se mi ve foťáku nahromadilo pár fotek a rozhodla jsem se s nimi podělit :) Nějaké jsou ze včerejška, ale většina je z minulého týdne z úterý :)

Není mi dobře

27. července 2012 v 13:12 | Kristýnka |  Diary
Ahoj. Dneska jsem myslela, že se pustím do fima nebo něčeho takového, ale asi to zase padne. Není mi moc dobře. Dneska ráno v půl 5 jsem zvracela a teď mě pořád berou děsné křeče do břicha :/ Nevím jak se toho zbavit. Piju tu studenou colu to prý pomáhá, ale zatím mi to tedy moc nepomohlo.
Třeba mi bude pak líp, tak bych něco udělala. Sice vůbec nevím co :D Ale co jsem zvracela, tak mi je líp. Včera večer jsem měla děsnou zimnici. Jsem se uplně klepala zimou pod dekou a máma pořád, že nechápe jak mi může být zima :D Já tušila, že něco takového přijde, ale čekala jsem že budu nemocná.
A dneska mi mamka slíbila, že mi koupí jednu kabelku za 450 Kč kterou mám už děsně dlouho vyhlídnutou :) a voňavku za 300, kterou mi slibuje už od ledna, co jsem měla narozeniny, ale pořád jsme nějak nevycházeli s penězma, protože je to teď v poslední době na nic :/ Táta nebyl doma asi dva měsíce už, protože pracuje v Brně, v práci v Praze ho vyhodili a žádnou novou práci sehnat nemůže :/ Takže peníze má u sebe táta a máma skoro u sebe nic nemá :/ Doufám, že se to zase zlepší a bude to takové jako dřív :(

Důvod, proč jsem tu moc nebyla

26. července 2012 v 17:22 | Kristýnka |  Diary
Ahoj v posledních dnech jsem neměla ani nějak čas. V úterý jsem měla svátek a přijela teta se sestřenkama. Takže jsem celé odpoledne na netu vůbec nebyla. Byly jsme venku nejdřív jsme chtěly do lesoparku, ale dělala jsem sestřence nehty, tak nakonec jsme šly jen do Toulcova Dvora. Mám ho skoro u baráku :) Je to takový statek, kde chovají zvířata a konají se tam různé tradiční akce :)
Včera měla mamka narozeniny, kulatiny (40) a byla jsem s ní u její kamarádky, kde si mě oblíbil jejich pes :D Skoro celou dobu mi spal na klíně :) Pak jsme šly společně ven a nakonec jsem šla s mamkou ještě do Intersparu.
No a dneska jsme byly v Ikee. Mamce se tam děsně líbily kastroly, které měli za 199 kč, tak jsem ji řekla, že ji je koupím ještě k narozeninám :) Už jsem ji kupovala jednu mikinu. Já jsem si tam koupila čistě bílé povlečení za 70 korun a chystám si ho sama ozdobit :) Přemýšlela jsem buď jen o barevných cákancích nebo, že bych tam obtiskala ruce. Nevím, co je lepší.
Jinak dneska vedro venku hnus :// Zase jsem málem zkolabovala na Černým Mostě. Ještě, že tam jsou ty obchůdky, kde prodávají chlazené pití. Nesnáším ty vedra prostě. Vidím to na to, že budu trávit čas zase doma. Aspoň budu mít čas na fimo a konečně se pustím i do korálků :)

V Toulcově Dvoře mají nové telátko od kravičky Jitky ;)

Domácí pralinky

25. července 2012 v 12:09 | Kristýnka |  Vyrob si


Tričko - morče

24. července 2012 v 11:09 | Kristýnka |  Moje výrobky

Sestřence jsem malovala další tričko :)

Zase takové info :D

22. července 2012 v 16:07 | Kristýnka |  Diary
Ahoj :) Tak dneska zase takové info, co vás tu čeká :) Uričtě to budou zase nějaké návody :) Bylo tu přání na další návod na fimo, takže tu určitě na nějaký fimo výrobek návod čekejte :)
Dále dneska jsem začala dělat domácí pralinky, takže pokud se povedou napíšu sem postup jak na ně. Sice je to trošku zdlouhavé než se udělají, protože pořád se to musí chladit v ledničce, ale snad se mi povedou :)
Dneska začnu malovat další tričko. Malá sestřenka se mě ptala jestli bych ji nenamalovala na tričko morče, takže se do toho pustím. Sice vím, že to dnes nedodělám, protože nemám bílou barvu, si pro ní musím dojet na Václavák. Jsem si objednala velkou za 100 :D Jsem si říkala, že bílou hodně využiju, že je to taková barva, co je potřeba často :) Takže až to bude, tak vyfotím a hodím sem :)
A chci vás poprosit o radu. Totálně nemám představu, co namalovat na boty, takže kdybyste měl někdo nějaký nápad, tak prosím napište budu jedině ráda ;)


Fimo zajíček

21. července 2012 v 18:51 | Kristýnka |  Moje výrobky

Štve mě jak se mi ta lihovka rozmazala tím lakem :/ Takže budu dělat asi nového ;)

Nebyla jsem tu

20. července 2012 v 21:30 | Kristýnka |  Diary
Ahoj dnes to bude hodně krátké ;) Od úterý jsem byla u tety, takže jsem tu vůbec nebyla. Sice jsem se na počítač a na net dostala, ale neměla jsem náladu na blog a hlavně bylo tam hodně lidí a nechci aby někdo z rodiny o tomhle blogu věděl ;)
Dneska jsem se vrátila, tak vás oběhnu až zítra ;) Za chvilku půjdu asi spát jsem děsně nevyspalá. Dva dny jsem vstávala v půl 8 a jednou v 8 pokaždé mě něco probudilo :/ Takže jsem totálně hotová!
No nic já mizím ;) Užívejte pátečního večera :)


Tričko - Koblížc!

16. července 2012 v 12:30 | Kristýnka |  Moje výrobky

Konečně to mám zcela hotové :) Několika denní práce :ú Bohužel se mi odráží od toho blesk od foťáku, takže to nevypadá uplně tak jako na fotce :/ V reálu jsou ty barvy lepší ;)