Totálně nestíhám!!

11. července 2012 v 20:36 | Kristýnka |  Diary
Ahoj skoro vůbec teď nemám na blog čas. Druhý den už maluju to tričko a dá to docela práci :D Včera mi došla žlutá barva, takže jsem musela dojed pro novou a už vím, že černé tričko byl docela špatný nápad :D Ze žluté se díky černé stala zelená, z červené je hnědá a růžovou sem musela dát dvě vrstvy, tak uvidím jak to bude vypadat až to zaschne. Ale už mám hotovo tak 95% celého trička :)
Zítra přijedete zase teta. Jsem fakt nadšená no :D Musím na poštu poslat peníze jsem si objednávala nějaké věci zase na vytváření :D Už asi před týdnem a nebyla jsem schopná to ještě zaplatit :D Nestíhám no. To jsem slíbila ještě jedné holčině, že ji nafotím plakáty, chtěla jsem si udělat nehty a nevím kdy to zvládnu no. Zítra dodělám během dne to tričko, ráno si udělám nehty a pak nějak nafotím ty plakáty no.
A taky bych byla ráda, kdybyste posílaly ty výtvory vaše do soutěže. Zatím mám jen od jedné holčiny a další dvě mi psaly, že mi to poslaly, ale nepřišlo mi to :( U jedné vůbec a u druhé mail bez přílohy :// Tak prosím posílejte znovu a ty co neposlaly, tak taky pošlete nerada bych tu soutěž zrušila!!
A naposledy ještě další diplom za soutěž :) Děkuji ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama