Srpen 2012

Zvonkrohra

31. srpna 2012 v 19:59 | Kristýnka |  Moje výrobky
Napadlo mě sem dát mojí maturitní práci na výtvarnou výchovu. Téma bylo mozaika a já dělala takovou zvonkohru. Bylo to několika hodinová práce a bohužel to muselo zůstat ve škole a můžu si pro to přijít až za 5 let :DD

zítra tu nebudu :P

31. srpna 2012 v 13:49 | Kristýnka |  Diary
Čauky kočičáci <3
Dneska jsem vstávala až v 11 a před chvilkou jsem si myla vlasy a čekám, až mamka půjde z práce a půjdeme nakoupit.
Zítra jdu na sraz VNS (Velký narozeninový sraz) je to sraz "fanynek" Tokio Hotel. Jsem zvědavá kolik lidí tam zase přijde a hlavně má to být venku a pochybuji, že by fanklub měl nějaký náhradní plán proti dešti, takže to bude opravdu faaajn :D Sestřenka se pořád nevyjádřila jestli jde nebo ne, tak na ni kašlu a psát ji už nebudu. Jde tam kamarádka, takže pohoda. To znamená, že tu zítra nebudu. Je to od 13:00 a je to ve Stromovce, takže kolem 12 budu muset už vyjed. Pokud budou nějaké fotky hodím je sem :) Jinak v pondělí jedu na Koblihy zase budou v Praze a ještě takový kousek odemně :) Zase tam jedu s kamarádkou, co jdu na sraz ^^ Jsem ráda, že budou v Praze, protože měli být zítra ve Vinoři, ale zrušilo se to, tak jsem ráda, že o ně nepřijdu :)
Jinak pořád nemám práci :// Ale možná budu mít místo od října ve školce, co bydlí teta. Je to sice dál, ale tak lepší než nic, ale pořád píšu na inzeráty a pořád nic. Hlavně že mi psali z jedné soukromé školky, ať jim pošlu životopis, že tento týden budou pohovory a dneska je pátek a neozvali se mi :// Hlavně všude chtějí minimálně rok praxe a kde ho mám asi vzít, když jsem byla 4 roky zavřená v té hnusné škole a praxe jsme měli minimálně :// Demence tohle prostě no.

Jinak ještě mám otázku jestli tu chcete mojí fotku ;)

Krása navenek nebo krása uvnitř?

30. srpna 2012 v 11:39 | Kristýnka |  Názory
Abych uvedla na prvním místě nepatřím zrovna mezi ideální hezké holky. Bohužel jsem zdělila skoro vše po tátovi a to i postavu a kila mi jdou hodně těžko dolů bohužel. I když kamarádka mi říká, že jsem podle ni hezká, zas tak moc si to nemyslím :D Hlavně můj největší problém je stravování, protože skoro vůbec nejím a to je ta největší chyba, co dělám, ale nedokážu prostě ráno vstát a najíst se. Můj žaludek by to nezvládnul. Když jsem chodila do školy měla jsem zaplacené obědy, ale málokdy jsem z něho něco snědla, tak jsem se pak naučila nosit jídlo do školy místo těch obědů, co jsem ve škole nejedla (svačiny jsem nenosila nikdy ani na základce) takže jsem vždycky něco málo v té škole snědla a pokud ne, tak moje první jídlo bylo třeba až ve 4-5 hodin odpoledne. Jinak bych neřekla, že jím nějaké extra nezdravé jídlo. Do fastfoodu chodím jen hodně vyjímečně a doma děláme vše na minimálním oleji nebo na žádném a jím jen kuřecí maso, hodně ovoce a zeleniny, protože to miluji.
Ale když se podíváme kolem sebe jsou různí lidé, které denně míjíme, ale nedokážete říct jací jsou. Můžou být hezcí nebo ti co moc "krásy" nepobrali, ale to záleží na každém člověku jaký má vkus apod.
Já osobně dávám přednost vnitří kráse. Je mi jedno jak člověk vypadá, jde mi o to, aby mi s ním bylo dobře, aby se choval "hezky".
Když dám takový příklad, měli jsme ve třídě jednu holčinu. Nechci tu říkat její jméno, ale to není podstatné. Ona byla taková, že o sebe moc no skoro vůbec nedbala. Chodila do školy často špinavá s mastnými vlasy a krásně zrovna taky nevonila. I když jsme ji tak nějak brali jako součást třídy nikdo se s ní moc nebavil. Já jsem s ní několikrát mluvila, protože jsem byla jedna z mála, která s ní pár slov někdy prohodila a nemá to doma asi zrovna lehké a v poslední době bydlela i u babičky s dědou, protože doma být nechtěla. Přes tohle všechno jsem ale poznala, že je strašně hodná. Vždycky když jsem potřebovala s něčím pomoct, poradit a všichni se otočili zády, ona přišla a poradila mi. Kolikrát jsme ji chtěli pomoct. Holky vyřadily oblečení, které už nenosily a daly ji to, ale nosí z toho asi jen dvě trička a říká, že je škoda to nosit. Je to asi tím jak byla vedená doma a hlavně nejvíc ji vychovávala babička s dědou, takže ta výchova byla jiná než u nás ostatních.
Pak jsme měli ve třídě i holky, co o sebe strašně dbaly. Možná až moc až to přeháněly a ty vůdči ostatním se povyšovaly. Vím, že to dělaly i u mě, ale nebyla jsem jediná. Byla to taková partička, která pomlouvala ostatní. Já je prostě ignorovala a myslela jsem si o nich své. Nejlepší je, že vždycky přišly i za mnou, když něco potřebovaly. Třeba vysvětlit něco z nějaké látky, většinou z matematiky nebo když chtěly ukázat něco jak se hraje na klavír.
Tohle všechno mě naučilo lidi nejdříve poznat a pak teprve soudit. Neříkám, že jsem to tak dělala vždycky a že to tak pořád dělám, ale snažím se toho druhého poznat a často jsem z těch lidí zklamaná, když vidím jak jsou zlí, závistiví a jak jim dělá dobře ubližovat jiním, hlavně že oni se mají skvěle.
Jak je to u vás? Jaké kráse dáváte přednost?

Nový layout

29. srpna 2012 v 14:09 | Kristýnka |  Diary
Tak mám nový layout díky Lanně, která mi ho udělala, takže ji moc děkuji. Strašně se mi líbí a jsem z něj nadšená :)
To tedy znamená, že se oficiálně na blog vracím a bude zase fungovat tak jako dřív. Takže budu přidávat články a obíhat své affs ;)


líbí se vám? :)

Bude nový layout

23. srpna 2012 v 22:50 | Kristýnka
Psala jsem dneska Lanně jestli by mi neudělala layout a nakonec mi ho udělá :) Sice ještě nevím s čím bude :D ale až bude tak se na blog vrátím ;) Dneska jsem měla čas tak mám v rozepsaný asi 7 článků a postupně budu psát další :) Mám nějaké nápady, tak je pomaloučku uskutečnuji :) Takže zatím mám stále pozastaveno, ale jakmile se tu objeví nový layout blog zase rozjedu ;)

Špatná doba

21. srpna 2012 v 16:09 | Kristýnka
Často teď přemýšlím nad tím jaké to bylo dřív. Když vždycky jsem měla skvělý život, ale v poslední době to tak skvělé není.
Dřív jsem dostala skoro vše, co jsem si přála. Chtěla jsem malý Ipod, čekala jsem několik měsíců do Vánoc a dostala jsem ho. Chtěla jsem nový mobil, protože mě starý zlobil, zase jsem čekala pár měsíců do narozenin a dostala jsem ho. Nikdy jsem po téhle stránce "nestrádala" rodiče mi koupili, když jsem si něco přála a nebo by na to alespoň přidali. Je pravda, že plno věcí si platím sama, pokud je nutně nepotřebuji jako oblečení, boty, batoh do školy atd. a někdy mi na něco dá i babička. Třeba k vánocům mi dala, abych si koupila tablet, sice byl ten nejlevnější, co jsem našla, ale co jsem spokojená.
Ale jak je to teď? Táta přišel o práci v Praze a pracuje v Brně. Naposledy byl doma pořádně o Vánocích a jinak když přijede, je doma 10 minut a pak zase jde. Sice tam teď bude dávat výpověď, ale jak teď žijeme? Nemůžu se nikam ject podívat, protože máma nemá tolik peněz, aby mi mohla koupit opencard, když sotva má na to, aby mi dala na lístky. Já sama jsem ji už půjčila 5000, co jsem měla našetřeno a prostě v dnešní době, kdy je všechno drahé a stále se zdražuje, měli jsme to asi na 3 měsíce a to jsme měli i peníze půjčené, protože jinak bychom neměli opravdu co jíst. V obchodě porovnáváme ceny a počítáme jestli na to máme a bereme samozřejmě to nejlevnější. Byli chvíle, kdy jsme neměli ani na chleba a nebýt lidí, kteří nám pomáhají opravdu bychom nic nejedli a táta si z toho nějak nic moc nedělá. Pořád píše jak přijede, přijde den, kdy říkal že přijede a prostě se to nestane a říká jak měl moc práce. Teď čekáme až od něj přijdou peníze, co poslal, protože máme posledních 50 korun.
Když mi napíše někdo jestli s někým půjdu ven, většinou napíšu, že ne že nemůžu, protože na to prostě nemáme. Ani jízdenky nejsou zrovna nejlevnější a když do toho započítáte třeba jídlo a pití? Hned to minimálně na 300 vyskočí. Už několik týdnů jsem si nic nekoupila, ničím si neudělala radost protože to prostě nejde a je mi jasný, že si nemůžu jen tak něco koupit, protože musím myslet na to, abychom měli co jíst. Hledám si práci, ale nemůžu nic sehnat. Napsala jsem už tak na 30 inzerátů a nic prostě a jen doufám, že až se táta vrátí domů, až skončí v Brně, že to bude všechno zase jako dřív. Že máma bude na tom líp než je teď a že se nebudeme muset rozmýšlet u každé potaviny jestli ji máme koupit nebo ne...

Jinak pro moje affs, mám pořád pozastaveno, ale musela jsem to sem napsat, je mi teď aspoň trošku lépe...


Pozastavuji

18. srpna 2012 v 14:29 | Kristýnka
Ahoj rozhodla jsem se, že pozastavím. Nemám na blog teď nějak čas a ani náladu. Věnuju se jiným věcem než blogu a ani mě moc nebaví. Zatím tu bude pokračovat jen soutěž další kolo dám zítra a pak uvidím, co s blogem dál. Možná ho úplně zruším.. Nevím ještě. Tak kdyžtak si mě zatím nemažte z affs ;)

úžasný den :)

16. srpna 2012 v 11:59 | Kristýnka |  Diary
Ahoj kočky :) Tak se zase hlásím. V pondělí jsem si to užila :) Sice jsme pak odpoledne nevěděly už co máme dělat :D ale aspoň jsme se po roce viděly a zasmály se :)
Měly jsme sraz u toho metra a pak kamarádka, že nemá Opencard, tak jsme se vracely k ní, aby si ji vzala :D Pak jsme jely tedy na ten Chodov. Byli jsme si v KFC pro ten kýbl a pak ještě v mekáči pro cheese :D Viděla jsem tam svoji bývalou spolužačku, tak jsem dělala, že ji nevidim :DD Pak jsme šly ještě do alberta, pro ledový čaj, dvě frisca a pivo :D
Dojely jsme ke mně a tam jsem vzala deku a šly jsme do lesoparku. Tam jsme si tu deku roztáhly a pustily se do jídla. Pak jsme tu deku pořád posunovaly, protože kamarádka pořád, že na ní svítí slunko :D Potom nás to tam už nebavilo, tak jsme šly znovu ke mně. Byly jsme chvilku na netu a pak jsme šly ještě ven a zase do meka na shake :D

Včera jsem celý den nějaká hotová. Vstávala jsem v 11 a čekala jsem na mamku až přijde z práce a pak jsme šly nakoupit. Jinak jsem nic nedělala :D A dneska chci dodělat asi to povlečení. Už mám hotový povlak na polštář a vypadá to vážně dobře, nečekala jsem, že to bude vypadat až tak dobře :D Takže až to budu mít hotové celé, tak sem dám fotku :)

Dala bych sem fotky, ale nefunguje mi to :// Tak nevím, kdy bude soutěž ://

Dneska ven :)

14. srpna 2012 v 8:19 | Kristýnka |  Diary
Ahooj :) Tak dneska tu vůbec nebudu, tak píši teď :) Jdu dneska ven s tou kamarádkou a strašně se na ní těším :) Máme sraz v 11 u metra a pojdeme si na Chodov pro kýbl do KFC a pak pojedeme ke mně :D Jo ještě si chceme koupit Frisca a pak půjdeme k nám do lesoparku. Přemýšlím, že asi vezmu deku a půjdeme na louku. Je tam obrovská louka, kde se může i grilovat, dělat ohýnek atd. :) Pokud budou nějaké povedené fotky dám je sem jen musím najít ještě foťák :D Když jsme byli venku naposledy udělaly jsme asi 150 fotek :D

Vůbec jsem nemohla usnout jak jsem se na dnešek těšila. Když se mi to už povedlo, tak ve 3 ráno mě zase vzbudil notebook, který se zapnul :D (nenávidím úsporný režim mýho notebooku a nechápu, proč ho nevypínám úplně :D) a dneska jsem vzhůru už od půl 8, co máma odešla do práce :D A to jsem si dávala budíka na půl 10 :D

Tak ale budu mít na všechno plno času, hezky všechno v klídku. Musím si ještě umýt vlasy, pak je vyfoukat, najít něco na sebe, zastlat, trochu pouklidit a ještě si musím pro lístek, protože nemám koupený kupon na Opencard a momentálně na něj ani nemám :// A ani nevím jestli bych platila 260 za studentský nebo 560 za dospělý :D Když mám jakože po matuře a lísteček jsem měla na školní rok :D Demence no :D Jinak v září jdu na úřad práce, protože žádnou práci nemůžu sehnat. Paráda!! A asi tam půjdu rovnou s tátou, protože mu včera máma napsala docela dost hustou smsku a on ji odepsal, že ho to už taky sere a že v Brně skončí i když bude nějaký čas bez práce. Takže to vypadá na lepší časy!! I když aspoň když bude bez práce bude brát invalidní důchod, který bere i teď a k tomu nějaké to životní minimum od pracáku. Nejlepší na tom ale bude, že ho zase uvidím, každý den!!