Náročný den

10. září 2012 v 21:39 | Kristýnka |  Diary
Ahoj zlata. Dneska jsem byla skoro celý den pryč, takže jsem neměla na blog vůbec čas. Po obědě jsem jela na pracovní úřad. Tam jsem byla asi půl hodiny a nevěděla jsem kam pořádně jít, tak jsem se zeptala jedný pani a ta mi řekla, že jsem špatně, že musím uplně někam jinam. Protože i když jsem pod Prahou 15 musím na úřad na Prahu 10 demence prostě no. Takže tam pojedu ve středu a doufám, že tam nebudu muset, protože zítra jdu na pracovní pohovor kvůli práci. Jsem z toho docela nervozní, že to podělám, protože to bude můj první pohovor v životě a nevím na co se mě bude ptát a tak :D Už aby byl čtvrtek a já šla na Koblihy a odreagovala se!!
No byla jsem na tom pracáku s mámou, protože ta si potřebuje udělat novou občanku a tam ji řekli, že taky musí na Prahu 10 :D tak jsem s ní pak šla do práce ji pomoct, protože toho má teď víc. Pracuje ještě za jednoho kolegu, tak jsem ji pomohla (uklízí ve škole).
Takže dnešek byl fakt zajímavý :D Přišli jsem domů kolem půl 5 asi a pak zase babička chtěla nakoupit, tak jsem s ní šla ještě do obchodu a přišli jsem domů někdy v půl 7 :D A to jsem pak byla ráda, že jsem ráda a zítra vstávám brzy, protože ten pohovor je už od 10, takže tak kolem 9 vyrazím, tak na mě myslete :D
Já jdu koukat na Ano šéfe a pak spát ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama