Říjen 2012

Co dál?

26. října 2012 v 22:19 | Kristýnka |  Diary
Ahoj nevím co s blogem. Nemám na něj vůbec čas a když přijdu z práce, tak na něj nemám zase náladu a přes mobil mi sem chodit nejde, abych napsala nějaký článek, když jedu třeba busem do práce nebo z práce.
Buď blog zruším nebo ho celý nějak překopu a vůbec nevím jak tedy, ale podle toho co vidím kolik sem lidí chodí, tak by bylo asi lepší ho zrušit :( Nevím vůbec co bude s blogem dál no :(

Co byste udělali vy?

Recenze - Balea Volumen Shampoo

20. října 2012 v 13:49 | Kristýnka |  Recenze
Před pár dny jsem sháněla nějaký šampon, protože mi došel a používala jsem jen sprchový gel. Tak jsem zašla do drogerie DM a vybrala si tento:


Se značkou Balea už nějaké zkušenosti mám, ale nějak jsem neočekávala nějaký velká zázrak a docela jsem byla překvapená.
Koukala jsem na netu, že je více vůní, ale já u nás v DM narazila jen na tuto třešňovou, což mi nevadí, protože vůni třešní mám ráda a tento šampon voní fakt pěkně, ale to nejhlavnější je to, že šampon slibuje objem. Není to sice nějak moc extra, že vaše vlasy by měly "afro" (;D) ale rozdíl je znát. Moje vlasy jsou po tomto šamponu nadýchanější a nemám je splihlé ani druhý den, což dříve moje vlasy už byly, protože se mi hrozně rychle mastí a teď v klidu můžu vlasy hodit do gumičky a vypadají dobře.

+ Cena - šampon mě vyšel na 30 korun
+ Vůně
+ Výsledek používání šamponu

- žádné jsem nenašla

Známka: 1 (Doporučuji)

Novinka

17. října 2012 v 18:39 | Kristýnka
Ahoj zlata. Chystám tu další novinku a to recenze. Došla jsem k tomu už proto, že mám doma docela dost laků, krémů, sprchových gelů a podobně.
Hlavně po výplatě se chystám do drogerie, takže toho budu mít ještě víc :D Tak doufám, že mi na to všechno vyjde čas a brzy se tu objeví první recenze, protože mám rozděláno několik věcí, co sem chci dát ;)
Máte se na co těšit :)

Podpoř mě prosím

17. října 2012 v 18:29 | Kristýnka
Přihlásila jsem se do soutěže o nejlepší blog a jsem v prvním kole. Proto bych chtěla poprosit o vaši podporu. Hlasovat můžete TADY pro Kristýnku.

Moc všem děkuji za hlasy :)

Ještě pořád žiju

16. října 2012 v 19:00 | Ame |  Diary
Ahoj ano stále žiju, ale nemám vůbec čas :// V pátek a v sobotu jsme byla u tety. V pátek jsem končila v půl 11 v práci a hned po práci jsem jela k tetě, ani domů jsem nejela. U ní jsem byla v bance si udělat konečně účet. V sobotu u ní bylo Havelské posvícení, kde jsme byli. Potykala jsem si tam s několika prodejci :D Dostaly jsme s mamkou sýry, oříšky a sladkosti zadarmo :P Přijela jsem domů v sobotu večer.
V neděli ani nevím, co jsem dělala :D ale tak to je jedno :D
Včera jsem měla vyměněnou službu. Měla jsem mít odpolední a jít na 10, ale kolegyně šla k doktorovi, tak jsme si to prohodily a šla jsem na ranní. Měla jsem mít do dvou, ale nakonec jsem tam byla do půl 3, protože ta co mě měla vystřídat byla taky u doktora a příští týden tam budu taky déle kvůli tomu. Chodí na nějaké rehabilitace nebo co.
Dneska jsem šla na 10 a měla jsem do 15. Bylo to pohodové, na spinkání jsem měla jen 7 dětí i když někdy se poštěstí a spí třeba jen 3, ale spali všichni, takže byl klid. Dala jsem jim svačinu, odvedla do horní třídy a šla domů :D a zítra si jdu na 12 a mám do 16, takže tak kolem páté budu doma.
Docela mi rychle ty dny utíkají i jak mám ranní tak i odpolední. Už teď mám třetí týden, co tam jsem a líbí se mi tam a mám tam už i hodně oblíbené děti, takže super jsem spokojená a už se děsně těším na výplatu :DDD

Růžový náramek

13. října 2012 v 12:59 | Kristýnka |  Moje výrobky

Vzhůru k nebi..

11. října 2012 v 19:19 | Kristýnka |  Fotím

Občas mám náladu, že se mi nechce vůbec nic dělat, tak jen zvednu hlavu k nebi a sním..

Fimo knoflíky

9. října 2012 v 17:49 | Kristýnka |  Moje výrobky

Vyjádření k cenám

9. října 2012 v 15:59 | Kristýnka
Tak jen takové menší vyjádření k cenám za soutěž, co tu byla už o prázdninách. Chtěla jsem to napsat už dříve, ale pořád nebyl čas a už tu byla i stížnost... Nebojte se s cenama jsem na vás nezapomněla a určitě je dostanete, jen nemám peníze na to, abych to mohla poslat. Je to u nás doma v poslední době hodně složité a počítáme každou korunu, takže si nemůžu teď dovolit dávat za balíčky s cenama. Pošlu je nejpozději začátkem listopadu, protože to dostanu výplatu, ale pokud se doma vše urovná pošlu je dříve..
Tak ještě chvilku vydržte, ceny 100% budou ;)


A přemýšlím, že tu bude nějaká podobná soutěž, ale bude se týkat Vánoc ;)

Ano pořád žiju :D

7. října 2012 v 12:09 | Kristýnka |  Diary
Ahoj tak se zase po sto letech hlásím :D Mám za sebou týden práce a docela se mi tam líbí. Polovinu děcek už vím i jak se jmenují a tenhle týden mě čeká ranní, takže je budu mít na starost a asi se na mě půjde kouknout i ředitelka :// Do toho začínám být nemocná a nevím jestli je to tím, že ty děcka ve škole pořád smrkají nebo tím, že jsem ve čtvrtek byla na T-music back to school, kde jsem solidně zmokla a měla jsem promáčené skutečně všechno :D A to jsem tam ani moc dlouho nebyla, protože jsem pak musela domů mi volala mamka. Důvody tu uvádět nechci ;)
V pátek jedu k tetě a jedu si udělat účet v bance a v sobotu je u tety Havelské posvícení, takže tam u ní budeme spát ;) Jinak se ani nic neděje a nemám ani moc čas. Byla jsem ráda, když jsem se tenhle týden dostala na net alespoň večer kolem 8 a to jsem fakt už náladu na blog neměla.
Nejvíc mě štve, že nemám teď čas na fimo, korálky a ani na návody :// Ale od pondělí by se snad mohl nějaký čas najít, protože mám maximálně do 2 takže do 3 budu doma ;)

A co vy? Jak se vám vede ve škole? :)