Březen 2013

Elmo

28. března 2013 v 21:09 | Kristýnka |  Moje výrobky

Ovečky

22. března 2013 v 20:39 | Kristýnka |  Moje výrobky

Moje první malování na nádobí dopadlo takto :)

Hello Kitty

21. března 2013 v 18:39 | Kristýnka |  Moje výrobky

Super sraz!!

20. března 2013 v 15:09 | Kristýnka |  Diary
Ahoj, tak jak se vám vede?
V sobotu jsem byla na tom srazu. Původně se mi nechtělo moc, ale jsem ráda, že jsem tam šla. Plán byl čajovna a já čaj zrovna nemusím a vodnici taky ne. Nakonec jsem tam šla s nima a fakt nelituju. Bylo to strašně fajn. Dala jsem si jen medovník jako kamarádka :D Srazy v malým počtu lidí jsou vždycky prostě nejlepší!! Cítila jsem se mezi těma lidma děsně fajn a přišlo mi jak kdybych je znala několik let. Nemůžu se dočkat dalšího srazu!!
Pak jsem šla s kamarádkou ještě na pouť a byla jsem na dvou atrakcích z kterých nezvracím :D Ale jako 2 atrakce a 100 v háji :/ Neuvěřitelné.
Před chvilkou jsem se spálila o žehličku, když jsem si zažehlovala korálky :D Jsem se rozhodla, že si ty obrázky budu lepit nad postel. Viděla jsem to na netu jak to měli přes celou zeď a vypadalo to dobře, takže jsem se inspirovala :)
Jen se budu muset vypravit do Ikei, protože zásoba korálků se docela dost tenčí :D
A ještě jedna novinka. Chci se nechat zase ostříhat. Udělat jiný střih a zkrátit ofinu :) Ještě k sobě dostat sestřenici, aby to provedla :/ Mamka chce taky ostříhat a to ji psala už asi před 14 dny.

Co vy? Jaký byl váš víkend a co plánujete?

Růžovo - modrý náramek

17. března 2013 v 18:40 | Kristýnka |  Moje výrobky

Muffiny

15. března 2013 v 17:30 | Kristýnka |  Diary
Koupily jsme si s mamkou silikonové košíčky, protože jsme na ně narazily docela za levno a to za 50 korun a hned jsme je musely vyzkoušet, takže jsme upekly muffiny <3
Mamka našla v nějaké časopisu recept, který jsme ještě nedělaly, tak ho vyzkoušela a muffiny byly dobré :)


Mimochodem zítra jdu na sraz :) Tak snad budou nějaké fotky :)

Nebaví mě to!!

12. března 2013 v 15:29 | Kristýnka |  Diary
Už mě to fakt nebaví.. Už nebudu taková jako dřív. Změním se. Nebaví mě být pořád ta blbá (hodná). Štve mě jedna osoba. Nebudu tu uvádět kdo, ale tak to není podstatný. Nevím jestli ví nebo neví o mém blogu, takže je možné že si to ani nepřečte, ale tak to je jedno.
Pořád jak kráva se snažím být ochotná. Dřív jsme byli spolu pořád. Víkendy byly naše, prázdniny. Jenže je to rok, co si našla kluka a od té doby je úplně jiná. Přijede sem je s ním.. Jedeme tak je u ní. Píšu ji jestli nechce přiject na víkend a napíše mi, že nemůže, že bude u něj. Jako vás by to neštvalo? Je sním pořád a nemůže si udělat čas prostě. Už mě to fakt nebaví a pak mě na fb pomlouvám jak ji to nepřeju, že ji jen závidím, že já kluka nikdy mít nebudu :D
Přitom neví ani, že jsem s jedním byla půl roku, protože zrovna ji se fakt nesvěřuju, ale když zatahovala školu, tak to jsem ji byla najednou dobrá. Mimochodem to na tom fb pak zase asi po 10 minutách smazala a myslí si, že o tom neví. Když tu byla posledně chovala jsem se k ní dost odměřeně a schválně jsem se na ten den domluvila s Adélkou, abychom někam šly, protože jsem věděla, že ona přijede.
Pořád ji něco vyrábím a že by mi pořádně poděkovala? Už jen proto, že mi to něco stojí ten materiál a hlavně čas. Jednou jsem tam u ní byla ten její už máš konečně ty srdíčka? Jako měla jsem mu chuť v tý chvíli lísknout jednu.
A teď zase jsem ji dělala tu mašli ze zažehlovacích korálkách, tak ji to dávám na fb a odepíšu mi "libovka" ne žádné jo super děkuju jsi hodná.. stačilo by blbé děkuju, ale ne prostě.. Bere to jako samozřejmost a štve mě to!!

Co byste dělali vy na mém místě? Taky máte ve svým okolí někoho takového?

Krabice na poklady

10. března 2013 v 19:39 | Kristýnka |  Moje výrobky
Dlouho jsem přemýšlela nad tím, kam si dát korálky. Chystám si dokoupit dalších plno barev a napadla mě krabička. Jenže kde jsem ji měla vzít? Tak jsem si sedla a celou si ji vyrobila sama :)

Votočvohoz a knihy

8. března 2013 v 13:09 | Kristýnka
Je to už pár týdnů, co jsem se tam zaregistrovala a ráda bych prodala nějaké věci. Najdete u mě jak oblečení, tak i výrobky, co sem dávám, kdybyste měli o něco zájem a neměli vv, tak mi klidně napište do komentářů a dohodneme se :) Jsem ochotná i slevit jen neposílám na dobírku a když ano, tak je to o hodně dražší, protože pošta si bere 70 korun :/ Už jednou jsem na to díky moji neznalosti prodělala. Tak podívat se můžete tady

http://www.votocvohoz.cz/uzivatele/105660-kristynka/predmety

jo a ještě trochu bokem zbavuju se knížek, tak kdybyste někdo nějaké chtěl napište. Většinou to jsou staré knihy, takže jsem nějaké schopná dát jen i za poštovné :)

Nabízím tyto knihy:
1. Harry Potter 1 (zamluveno)
2. Harry Potter 2 (zamluveno)
3. Jacqueline Wilsonová - Dvojčata v průšvihu
4. Sandra Lanczová - Kdysi dávno
5. Pokémon
6. Jenny Daleová - Hvězdný prince
7. Jenny Daleová - Brit na stopě
8. Alf
9. Komisař Rex
10. Jaroslav Svojše - Jestřábí kaňon
11. Malý Bobeš
12. Slávek Lidmaňský / Jan Vitoň - Safírová stezka
13. Jak vytrhnout velrybě stoličku 2x
14. Kráska a zvíře
15. Psohlavci 2x
16. Harry Potter 3 (zamluveno)
17. Hermína Franková - Vendula
18. J. Honner - Miluška a Mufinka
19. Petr Prouza - Skřítek Kudlička vítěz nad sršni
20. Bohumil Nohejl - Šťastný Ferda
21. Václav Řezáč - Poplach v kovářské uličce
22. Věra Adlová - Mirka to ví nejlíp
23. Josef Vrbka - Mlsný Hastrman
24. Křečci a křečíci
25. Kniha džunglí
26. Broučci

A možná najdu i nějaké učebnice, kdyby měl někdo zájem :)

Mašlička

6. března 2013 v 16:29 | Kristýnka |  Moje výrobky
Začala jsem se věnovat i nažehlovacím korálkům a sestřenka chtěla udělat mašli, takže tady je ;)