Duben 2013

Swap

10. dubna 2013 v 14:59 | Kristýnka
Chtěla bych zkusit svůj první swap. Pro ty co neví, co to je, tak vysvětlím.
Jde o to, že si někoho najdete, dohodnete se na nějaké ceně. Za tu částku nakoupíte věci, zabalíte a pošlete. Můžete si určit i téma. Viděla jsem, že holky si určovaly třeba, že si pošlou vše od jedné barvy nebo od jednoho tématu a četla jsem někde, že dělají i swap jen se sladkostmi. Ve zkratce je to prostě výměna (překlad ang. slova swap)

Svůj první swap bych si představovala tak za 100. Myslím si, že se za tu cenu dá sehnat docela dost maličkostí, které potěší :) Chtěla bych toho člověka nejdřív trochu poznat, protože nechci, aby to dopadlo tak, že já pošlu a už nic nedostanu.

Co si myslíte o tomto nápadu, který se stává docela trendem? :)

Velikonoce bez vody..

1. dubna 2013 v 13:10 | Kristýnka |  Diary
Ahoj, možná jste slyšeli nebo četli o velké havárii vody v Praze, kdy je 30 000 lidí bez vody. Já mezi ty lidi patřím. Nehorázné šílenství tu je. V blízkosti máme 3 cisterny s vodou a všechny jsou už prázdné. Balená voda v obchodech prostě není. Jak v malých obchodech Penny Market a Albert, tak i ve velkém v Intersparu. Strejda nám včera večer dovezl balenou vodu až z Michle :D
Máme doma asi 6 kýblů vody jen, co máme na záchod, co jsme včera nabrali z cisteren a pak večer tu byli ještě hasiči a od nich máme dva kýble. Každý tu po sídlišti chodí jen s různýma nádobama a hledá cisternu, kde ještě nějaká voda je.
Krásné velikonoce máme. Ještě, že k nám nikdo nechodí, protože nemám ani umyté vlasy nic prostě :D
Dávám aspoň fotky vajíček, rolády a beránka :) Bez toho by naše Velikonoce nebyli :)